Global Goals in het Parktheater.
Studenten organiseerden in het Parktheater een dag waar veel initiatieven te zien waren die elk op hun eigen manier bijdragen aan de global goals.
Ook wij hebben tijdens deze dag onze activiteiten laten zien.
We toonden o.a. producten en activiteiten van ons project "remake textile" en fairtrade producten van gerecycled materiaal. Op het beeldscherm bij onze tafel zag je hoe tijdens een workshop een tas gemaakt wordt van gebruikt textiel en hoe de minimusical "Als het water stijgt.." gemaakt is door kinderen. Verder veel informatie en ook lesmateriaal over fairtrade en design. Wil je meer weten neem dan contact op via het contactformulier.
Vanaf woensdag 3 maart om 12 uur.
Houdt U zich wel aan de spelregels
Expositie wereldreis t/m 27 maart 2021
Dit is een digitale ontmoetingsplek omdat we nu geen workshops kunnen organiseren. Doe mee! Stuur jouw recycle idee naar meedoen@fair-remake-design.nl
wil je zien hoe deze kaarten gemaakt worden?
klick hier
tips
Onze stad van morgen en welke textiel is een goede keus?
In het kader van het transparant maken van de keten zijn consumenten filmpjes gemaakt van 8 productgroepen.
Stichting Fair Trade Eindhoven heeft per 1-1-2016 een ANBI stautus.
Dak van de wereldwinkel ligt vol met zonnepanelen.